Zadowolenie klientów to nasz priorytet.

Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie – na rynku działamy nieprzerwanie od 1993r. Nadal się rozwijamy i pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty tak, aby zadowolić gusty najbardziej wymagających klientów.

Zajmujemy się importem i dystrybucją firan oraz tkanin dekoracyjnych. Oferujemy bogaty i zróżnicowany asortyment poczynając od firan żakardowych przez woale, organzy, markizety aż po hafty i aplikacje. Do naszej kolekcji wprowadzamy artykuły zgodnie z aktualnymi trendami. Przy wyborze kierujemy się wysoką jakością, ciekawym wzornictwem i nowoczesną kolorystyką.

Działamy na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele handlowi to wieloletni pracownicy, co najmniej od kilkunastu lat związani z branżą tekstylną. Podchodzą do pracy z wielką pasją i zaangażowaniem, a dzięki doświadczeniu i znajomości rynku posiadają niezbędną wiedzę do fachowej obsługi naszych klientów.

Jesteśmy ciekawi nowych kierunków w modzie, interesujących rozwiązań wprowadzanych w branży tekstylnej. Dzięki odwiedzinom na liczących się w branży targom tekstylnym jesteśmy na bieżąco z ofertą światowych producentów.

Zapraszamy do współpracy sklepy, architektów , projektantów wnętrz oraz pracownie dekoratorskie.

Romario firany

Wspólna 12 Janki
05-090 Raszyn

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:30
sobota: nieczynne